Football |
Italie - Campionato Primavera 2 |
05/04 13:00 |
Cittadella - U19 v Vicenza - U19
|
|
2-2
|
|
Football |
Italie - Campionato Primavera 2 |
05/04 13:00 |
AlbinoLeffe - U19 v Padova - U19
|
|
2-0
|
|
Football |
Italie - Campionato Primavera 2 |
05/04 13:00 |
Spal - U19 v Venezia - U19
|
|
2-2
|
|
Football |
Italie - Campionato Primavera 2 |
05/04 13:00 |
Reggiana - U19 v Cremonese - U19
|
|
0-2
|
|
Football |
Italie - Campionato Primavera 2 |
05/04 13:00 |
Alessandria - U19 v Brescia - U19
|
|
0-10
|
|
Football |
Botswana - Premier League |
05/04 13:00 |
Orapa United v Matebele FC
|
|
View
|
|
Football |
Tanzanie - Premier League |
05/04 13:00 |
Singida Fountain Gate FC v Dodoma Jiji FC
|
|
2-0
|
|
Football |
Botswana - Premier League |
05/04 13:00 |
Sua Flamingoes v Gaborone United
|
|
View
|
|
Football |
Botswana - Premier League |
05/04 13:00 |
Holy Ghost SC v Botswana Police XI SC
|
|
View
|
|
Football |
Botswana - Premier League |
05/04 13:00 |
VTM FC v Township Rollers
|
|
View
|
|
Football |
Botswana - Premier League |
05/04 13:00 |
Jwaneng Galaxy FC v Eleven Angels FC
|
|
View
|
|
Football |
France - Ligue 1 |
05/04 13:00 |
Le Havre v Strasbourg
|
|
3-1
|
|
Football |
Portugal - Segunda Liga |
05/04 13:00 |
Academico Viseu v Leixoes
|
|
1-1
|
|
Football |
Slovénie - Prva Liga |
05/04 13:00 |
NK Aluminij v NK Bravo
|
|
1-1
|
|
Football |
Allemagne - Regionalliga - Nord |
05/04 13:00 |
FC Kilia Kiel v FC Teutonia 05
|
|
0-2
|
|
Football |
Zambie - Super League |
05/04 13:00 |
Trident FC v Nkwazi
|
|
View
|
|
Football |
Thaïlande - Premier League |
05/04 13:00 |
Muang Thong United v Sukhothai FC
|
|
5-0
|
|
Football |
Pologne - I Liga |
05/04 13:00 |
Resovia Rzeszow v Miedz Legnica
|
|
1-1
|
|
Football |
Croatie - 2.NL |
05/04 13:00 |
Bjelovar v Kustosija
|
|
0-2
|
|
Football |
Pologne - Ekstraklasa |
05/04 13:00 |
LKS Lodz v Slask Wroclaw
|
|
1-2
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Niedersachsen |
05/04 13:00 |
Eilvese v TuS Bersenbruck
|
|
2-3
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar |
05/04 13:00 |
Arminia Ludwigshafen v Cosmos Koblenz
|
|
0-0
|
|
Football |
Pays-Bas - Tweede Divisie |
05/04 13:00 |
Kozakken Boys v Gvvv
|
|
0-4
|
|
Football |
Suisse - 1.Liga Promotion |
05/04 13:00 |
Biel Bienne v Lugano II
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Schleswig-Holstein |
05/04 13:00 |
Dornbreite Lübeck v Weiche Flensburg 08 II
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Niedersachsen |
05/04 13:00 |
SV Atlas Delmenhorst v Rotenburger SV
|
|
View
|
|
Football |
Pologne - III Liga |
05/04 13:00 |
Victoria Sulejowek v Olimpia Zambrow
|
|
View
|
|
Football |
Slovaquie - 2. Liga |
05/04 13:00 |
FK HuHommesne v Spisska Nova Ves
|
|
View
|
|
Football |
Pologne - III Liga |
05/04 13:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki v Pelikan Lowicz
|
|
3-1
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Nord |
05/04 13:00 |
SV Donaustauf v TSV Kornburg
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Nord |
05/04 13:00 |
ASV Neumarkt v FC Ingolstadt II
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Hessen |
05/04 13:00 |
FC Hanau 93 v Rot-Weiss Walldorf
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Hessen |
05/04 13:00 |
Steinbach v Waldgirmes
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Hessen |
05/04 13:00 |
Hunfelder 1919 v FSV Fernwald
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Nord |
05/04 13:00 |
Bayern Hof v SpVgg Hankofen-Hailing
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Nord |
05/04 13:00 |
FC Coburg v DJK Gebenbach
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Sud |
05/04 13:00 |
Gundelfingen v TSV Kottern
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
AUS The Gardens |
05/04 12:58 |
Course 12 The Gardens v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Newcastle |
05/04 12:57 |
Newcastle (Course 5) v
|
|
View
|
|
Tennis de table |
TT Cup |
05/04 12:55 |
Tomas Rein v Jiri Medlin
|
|
0-3
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:55 |
Roman Mazur v Mykola Slozka
|
|
2-3
|
|
Tennis de table |
WTT - Saudi Smash - Doubles Mixtes |
05/04 12:55 |
Ghorpade/Desai v Burgos/Vega
|
|
3-2
|
|
Courses de lévriers |
AUS Cannington |
05/04 12:55 |
Course 10 Cannington v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Oxford |
05/04 12:54 |
Oxford (Course 9) v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Crayford |
05/04 12:51 |
Crayford (Course 5) v
|
|
View
|
|
Tennis de table |
TT Cup |
05/04 12:50 |
Marcin Stepien v Milosz Kukawka
|
|
3-0
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:50 |
Yevhenii Honchar v Dmytro Neborak
|
|
3-1
|
|
Tennis de table |
TT Cup |
05/04 12:50 |
Mikulas Chaloupka v Adam Martin Rek
|
|
3-2
|
|
Tennis de table |
TT Elite Series |
05/04 12:50 |
Jakub Kosowski v Artur Grela
|
|
3-2
|
|
Tennis de table |
WTT - Saudi Smash - Doubles Mixtes |
05/04 12:50 |
Balazova/Pistej v Ly/Liao
|
|
2-3
|
|
Football |
Croatie - 1.NL |
05/04 12:50 |
HNK Sibenik v NK Jarun
|
|
2-0
|
|
Courses hippiques |
Vincennes |
05/04 12:48 |
Vincennes (Course 6) v
|
|
View
|
|
Courses hippiques |
Greyville (SA) |
05/04 12:47 |
Greyville (Afrique du Sud) (Course 6) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/04 12:45 |
Chico Aura Dwi Wardoyo v Chia Hao Lee
|
|
Cancelled
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:45 |
Jan Priklopil v Vit Herrmann
|
|
2-2
|
|
Football |
Pays-Bas - Ligue U21 |
05/04 12:45 |
NAC - U21 v FC Dordrecht - U21
|
|
4-1
|
|
Courses hippiques |
Newmarket |
05/04 12:45 |
Newmarket (Course 5) v
|
|
View
|
|
Volleyball |
Pologne - 1 Liga |
05/04 12:45 |
B-Biala v MKS Bedzin
|
|
0-3
|
|
Handball |
Hongrie - NB1 |
05/04 12:45 |
Tatabanya v Balatonfuredi KSE
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Doncaster |
05/04 12:42 |
Doncaster (Course 12) v
|
|
View
|
|
Tennis de table |
TT Elite Series |
05/04 12:40 |
Marcin Piotrowski v Aleksander Lilien
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek |
05/04 12:40 |
Mili Poljicak v Neil Oberleitner
|
|
6-4,5-7,7-5
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:40 |
Maksym Tiutiunnyk v Oleh Volynets
|
|
2-2
|
|
Courses de lévriers |
AUS The Gardens |
05/04 12:40 |
Course 12 The Gardens v
|
|
View
|
|
Courses hippiques |
Thirsk |
05/04 12:40 |
Thirsk (Course 4) v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Romford |
05/04 12:39 |
Romford (Course 9) v
|
|
View
|
|
Tennis de table |
TT Cup |
05/04 12:35 |
Mateusz Michta v Gracjan Rokita
|
|
1-3
|
|
Tennis de table |
TT Elite Series |
05/04 12:35 |
Dawid Poloszczanski v Jaroslaw Rolak
|
|
1-3
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:35 |
Oleh Napirko v Viktor Slozka
|
|
1-3
|
|
Tennis |
Challenger Guangzhou - Doubles Hommes |
05/04 12:35 |
Nam/Niklas-Salminen v Ellis/Schoolkate
|
|
2-6,7-6,0-0
|
|
Tennis de table |
Coupe Setka - Femmes |
05/04 12:35 |
Lapa, Anna v Anastasiia Volgina
|
|
2-3
|
|
Tennis de table |
WTT - Saudi Smash - Femmes |
05/04 12:35 |
Miwa Harimoto v Yangzi Liu
|
|
3-1
|
|
Courses hippiques |
Goodwood |
05/04 12:35 |
Goodwood (Course 4) v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Oxford |
05/04 12:34 |
Oxford (Course 9) v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Monmore |
05/04 12:33 |
Monmore (Course 9) v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
AUS Cannington |
05/04 12:32 |
Course 10 Cannington v
|
|
View
|
|
Basketball |
Belarus Premier League Women |
05/04 12:30 |
Olimpia Grodno v Rguor Minsk
|
|
82-45
|
|
Tennis de table |
TT Star Series |
05/04 12:30 |
Akash Pal v Jordy Piccolin
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF - W15 Osijek - Doubles Femmes |
05/04 12:30 |
Drugdova/Sebestova v Dernikovic/Ivkovic
|
|
6-0,6-2
|
|
Tennis |
ITF - M25 Santa Margherita |
05/04 12:30 |
Carlos Sanchez Jover v Alexander Weis
|
|
7-6,7-6
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/04 12:30 |
Jiri Pozarsky v Miroslav Skola
|
|
3-1
|
|
Tennis |
WTA - Saint-Malo |
05/04 12:30 |
Lois Boisson v Alize Cornet
|
|
3-6,6-1,6-4
|
|
Football |
Brésil - Ligue U20 |
05/04 12:30 |
CA Paranaense PR v PSTC - U20
|
|
3-2
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/04 12:30 |
Oleh Kurylenko v Serhii Aristarkhov
|
|
0-3
|
|
Football |
Pays-Bas - Derde Divisie |
05/04 12:30 |
Dovo Veenendaal v VV Eemdijk
|
|
5-2
|
|
Tennis |
UTR Pro Bucarest - Femmes |
05/04 12:30 |
Aleksandra Julia Zuchanska v Sofia M Barbulescu
|
|
4-6,4-6
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/04 12:30 |
Dominik Muller v Pavel Chovanec
|
|
1-3
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/04 12:30 |
Jan Briska v Vaclav Hruska Sr
|
|
3-1
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/04 12:30 |
Jakub Tazler v Miroslav Skola
|
|
Cancelled
|
|
Football |
Malawi - Super League |
05/04 12:30 |
Kamuzu Barracks v Bangwe All Stars
|
|
View
|
|
Football |
Suisse - 1.Liga Classic |
05/04 12:30 |
Vevey Sports 05 v FC La Sarraz
|
|
5-0
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/04 12:30 |
Josef Vanek v Vlastimil Kaisler
|
|
3-2
|
|
Waterpolo |
Italie - A1 - Femmes |
05/04 12:30 |
Brizz Nuoto Women v Citta di Cosenza Women
|
|
View
|
|
Football |
République tchèque - Div 2 - Femmes |
05/04 12:30 |
FC Prague - Femmes v Sparta Prague II Women
|
|
1-0
|
|
Football |
Danemark - Barrages - Femmes |
05/04 12:30 |
Osterbro IF - Femmes v Aalborg BK
|
|
1-1
|
|
Football |
Ligue d'Irak |
05/04 12:30 |
Al-Shorta SC v Newroz SC
|
|
4-4
|
|
Volleyball |
Pays-Bas - Eredivisie - Femmes |
05/04 12:30 |
VV Utrecht - Femmes v VC Sneek - Femmes
|
|
2-3
|
|
Basketball |
Turquie - BSL |
05/04 12:30 |
Manisa Buyuksehir Belediye v Pinar Karsiyaka
|
|
80-98
|
|
Basketball |
Turquie - BSL |
05/04 12:30 |
Tofas v Galatasaray
|
|
102-107
|
|
Football |
Allemagne - Oberliga Bayern Sud |
05/04 12:30 |
1. FC Sonthofen v Kirchheimer SC
|
|
3-0
|
|