Hide Esports

Live Scores

Football Esoccer - Ligue Adriatique - 10 minutes de jeu 00' Inter (Adriano) Esports View Juventus (Liam) Esports
Football Pologne - Ligue régionale 00' Odra Miasteczko Slaskie View Czarni Pyskowice
Football Esoccer - Ligue Adriatique - 10 minutes de jeu 00' Lazio (Donatello) Esports View Napoli (MisterX) Esports
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 05/23 16:15 Tottenham (Cantona) Esports View Man City (Spencer) Esports
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 05/23 16:15 Arsenal (val) Esports View Man Utd (Ragnar) Esports
Football Argentine - Ligue des réserves 01' CA Atlas - Réserves 0-0 CA Lugano - Réserves
Football Esoccer Battle - Match de 8 mins 03' Newcastle (Jekos) Esports 1-0 Aston Villa (borees) Esports
Football Esoccer Battle - Match de 8 mins 04' Chelsea (Bolec) Esports 1-0 West Ham (Elmagico) Esports
Football Colombie - Ligue régionale 05' E.D.P IND. Medellin 0-0 Atletico Nacional Medellin - Réserves
Football Coupe de Serbie - Femmes 08' ZFK Spartak Subotica - Femmes ZFK Spartak Subotica - Femmes 0-0 ZFK Crvena Zvezda - Femmes
Football Argentine - Ligue des réserves 08' Yupanqui - Réserves 1-0 Juventud Unida San Miguel - Réserves
Football Esoccer - Ligue Adriatique - 10 minutes de jeu 10' Juventus (Liam) Esports 4-2 Roma (Alexis) Esports
Football Esoccer - Ligue Adriatique - 10 minutes de jeu 10' Inter (Adriano) Esports 1-1 Napoli (MisterX) Esports
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' West Ham (Goliath) Esports 3-1 AC Milan (Shelby) Esports
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Benfica (Ivan) Esports 2-3 Marseille (Diego) Esports
Football Géorgie - Erovnuli Liga 12' Dinamo Tbilisi [5] Dinamo Tbilisi 0-0 Dinamo Batumi [3] Dinamo Batumi
Football Bahreïn - Barrages 12' Al Hidd Al Hidd 0-0 Al-Ittihad Bahrain Al-Ittihad Bahrain
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Tottenham (Cantona) Esports 1-6 Man Utd (Ragnar) Esports
Football Bahreïn - Barrages 12' East Riffa East Riffa 1-0 Malkiya Malkiya
Football Bosnie-Herzégovine - Coupe de Bosnie-Herzégovine 13' Borac Banja Luka Borac Banja Luka 0-0 Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Football Finlande - Kolmonen 13' FC Haka - Espoirs 0-0 TP-T
Football Esoccer GT Leagues – 12 mins play 13' Aston Villa (Votepeace) Esports 3-1 Man City (Spencer) Esports
Football Égypte - 1re Division 13' El Zamalek [13] El Zamalek 0-0 Future SC [9] Future SC
Football Sénégal - Coupe du Sénégal 14' Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote 0-0 Kaffrine
Football Argentine - Ligue des réserves 15' Fenix - Réserves 0-0 Sportivo Italiano - Réserves
Football Argentine - Ligue des réserves 15' Ferro Carril Oeste - Réserves 0-1 Defensores Unidos - Réserves
Football Norvège - Division 3 - Groupe 2 15' Sola [5] Sola 0-0 Vidar [2] Vidar
Football International - U20 - Femmes 16' Mauritanie - U20 - Femmes 0-1 Guinea - U20 - Femmes
Football Croatie - 3.NL 39' NK Pomorac NK Pomorac 2-0 NK Kraljevica
Football Finlande - Kolmonen 41' Kultsu FC Kultsu FC 1-0 LAUTP
Football Finlande - Ykkosliiga 43' MP [10] MP 0-2 FF Jaro [3] FF Jaro
Football Finland Ykkonen 43' [9] KUPS Akatemia 0-2 OLS [4] OLS
Football Finlande - Kolmonen 44' HaPK 2-1 MP II
Football Finlande - Ykkosliiga 44' Jippo [2] Jippo 0-0 PK-35 [8] PK-35
Football Finlande - Kakkonen Groupe A 44' JaPS II [8] JaPS II 3-0 MyPa [9] MyPa
Football Hongrie - NB 1 - Femmes 45' Gyor Eto FC - Femmes [2] Gyor Eto FC - Femmes 0-0 Ferencvaros TC - Femmes [1] Ferencvaros TC - Femmes
Football Finlande - Ykkosliiga 45' KaPa [9] KaPa 0-1 SJK Akatemia [6] SJK Akatemia
Football Argentine - Ligue des réserves 47' General Lamadrid - Réserves 0-2 CA Ituzaingo - Réserves
Football Argentine - Ligue des réserves 50' Ferrocarril Midland - Réserves 2-0 Villa San Carlos - Réserves
Football Argentine - Ligue des réserves 53' Los Andes - Réserves 0-0 CSD Flandria - Réserves
Football Argentine - Ligue des réserves 53' Argentino de Rosario - Réserves 0-0 Deportivo Paraguayo - Réserves
Football Argentine - Ligue des réserves 53' Real Pilar - Réserves 2-0 CA Claypole - Réserves
Football Géorgie - Erovnuli Liga 54' FC Iberia 1999 [2] FC Iberia 1999 0-2 Kolkheti Poti [8] Kolkheti Poti
Football Lettonie - Virsliga 55' FK Auda [6] FK Auda 0-0 FS Jelgava [10] FS Jelgava
Football Estonie - Meistriliiga 59' JK Nomme United [10] JK Nomme United 0-2 JK Trans Narva [9] JK Trans Narva
Football Bulgarie - Parva liga 70' CSKA 1948 Sofia [1] CSKA 1948 Sofia 0-1 Botev Plovdiv [3] Botev Plovdiv
Football Algérie - Ligue régionale 75' RB Constantine 1-1 WRD Constantine
Football Tunisie - Ligue 1 77' Bizertin [1] Bizertin 2-1 EGS Gafsa [4] EGS Gafsa
Football Espagne - Coupe Espoirs 88' Majorque - U19 1-2 Atletico Madrid - U19 Atletico Madrid - U19
Football Coupe du Nigéria 89' ABS FC ABS FC 1-2 Kebbi Utd
Basketball Malte - Ligue nationale - Femmes 1 - 10:00 Luxol BC - Femmes 0-0 Depiro BC - Femmes
Basketball Ebasketball - Battle - 4x5 min 1 - 02:03 PHI 76ers (Jovke) Esports 3-11 NY Knicks (Dzojo) Esports
Basketball Ebasketball - H2H GG League - 4x5mins 2 - 02:26 BOS Celtics (TD24) Esports 23-24 MIL Bucks (HOGGY) Esports
Basketball Chypre - Division A 1 - 02:27 AEK Larnaca [2] AEK Larnaca 17-11 Keravnos [3] Keravnos
Basketball Roumanie - LNB 1 - 01:51 U BT Cluj-Napoca [1] U BT Cluj-Napoca 17-18 Oradea [2] Oradea
Basketball Autriche - Bundesliga 1 - 05:53 UBSC Graz [5] UBSC Graz 10-10 Oberwart Gunners [1] Oberwart Gunners
Basketball Bulgarie - NBL 1 - 03:00 Rilski Sportist [2] Rilski Sportist 6-23 Balkan Botevgrad [4] Balkan Botevgrad
Basketball Estonie - KML 1 - 03:04 Parnu Parnu 9-4 Rapla Rapla
Basketball Ebasketball - H2H GG League - 4x5mins 4 - 01:08 GS Warriors (TYCOON) Esports 56-66 CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports
Basketball Lituanie - LKL 2 - 10:00 Lietkabelis [5] Lietkabelis 22-16 Zalgiris [1] Zalgiris
Basketball Israël - Super League 2 - 02:53 Hapoel Haifa [1] Hapoel Haifa 41-32 Hapoel Eilat [6] Hapoel Eilat
Basketball Israël - Super League 2 - 05:00 Hapoel Beer Sheva [7] Hapoel Beer Sheva 31-27 Hapoel Afula [3] Hapoel Afula
Basketball Coupe d'Émir du Qatar 2 - 00:54 Al Arabi Qatar 36-36 Al-Sadd
Basketball République Tchéque - NBL 2 - 01:56 NH Ostrava [1] NH Ostrava 33-29 BK Decin [4] BK Decin
Basketball Géorgie - Super League 3 - 01:13 BC Gurjaani Delta 72-63 Gau Tbilisi
Volleyball République tchèque - Ligue régionale - Femmes Start - Femmes 17-11 Podoli - Femmes
Volleyball République tchèque - Ligue régionale - Femmes Meteor B - Femmes 20-18 MFF D - Femmes
Volleyball République tchèque - Ligue régionale Podoli A 18-14 Volejbal Praga
Volleyball Algérie - Nationale 1A JS Messelmoun 0-0 OMK El Milia
Volleyball Algérie - Nationale 1A NRB Bou Arreridj 0-0 JM Batna
Volleyball Algérie - Nationale 1A PO Chlef 6-11 ES Setif
Volleyball Liban - 1re division - Femmes 19-25 Baraem Aintoura - Femmes 9-18 Mounsef - Femmes
Volleyball République tchèque - Ligue régionale 16-25,16-25 Sokol Trebes 4-4 Slezske Predmesti
Volleyball République tchèque - Ligue régionale 25-17,25-23 SK Stare Hodejovice 0-0 Slovan Ceske Budejovice
Volleyball Algérie - Nationale 1B 25-20,22-25 CRB Chlef 18-19 MCB Laghouat
Volleyball Algérie - Nationale 1A 25-22,22-25,25-22 ESE Eulma 24-14 ES Tadjenanet
Baseball College Baseball 05/23 15:41 [1] Illinois 1-0 Iowa [5]
Baseball College Baseball 05/23 15:00 [5] Binghamton 1-5 NJIT [3]
Baseball College Baseball 05/23 15:00 [2] Clemson 3-6 Miami - Floride [13]
Baseball College Baseball 05/23 14:30 [6] Toledo 6-2 Kent State [4]
Hockey sur glace IIHF - Championnats du monde 3 - 16:24 [2] Suisse 2-1 Allemagne [3] Allemagne
Hockey sur glace IIHF - Championnats du monde 3 - 13:21 Canada [1] Canada 4-1 Slovaquie [4] Slovaquie
Handball Suisse - MNLA 00:00 HC Kriens-Luzern [2] HC Kriens-Luzern 0-0 Kadetten Schaffhausen [1] Kadetten Schaffhausen
Handball Suède - Eliteserien - Femmes 12:17 IK Savehof - Femmes [2] IK Savehof - Femmes 8-1 Onnereds HK - Femmes [4] Onnereds HK - Femmes
Handball Lituanie - LMRL - Femmes 10:55 Garliava - Femmes 6-2 Egle Vilnius - Femmes
Handball Croatie - Premijer Liga 10:34 RK Zagreb RK Zagreb 9-4 RK Nexe RK Nexe
Handball Koweït - Premier League 30:00 Al Tadamon (Koweït) 14-28 Al Salibikhaet
Handball Algérie - Division Excellence 23:11 CRB Mila 8-12 Es Ain Touta Es Ain Touta
Handball Angola - Campeonato Nacional - Femmes 21:35 Petro Atletico de Luanda - Femmes 16-10 Maculusso - Femmes
Tennis ITF - W75 Grado - Doubles Femmes 0-0 Aney/Papadakis 1-0 Abbagnato/Chiesa
Tennis ITF - W75 Grado 0-0 Alessandra Mazzola 0-0 Gabriela Ce
Tennis ITF - W35 Annenheim 15-40 [281] Sofia Costoulas 1-0 Nika Radisic [378]
Tennis ATP - Genève 15-0 [61] Alexander Shevchenko 1-1 Flavio Cobolli [56]
Tennis ATP - Genève 15-40 [1] Novak Djokovic 3-3 Tallon Griekspoor [27]
Tennis ITF - W35 Annenheim 0-0 Amarissa K Toth 3-4 Lauryn John-Baptiste
Tennis ITF - M15 Cervia - Doubles Hommes 0-30 Bilardo/Cadenasso 7-5,0-0 Meduri/Vulpitta
Tennis WTA - Rabat 30-40 [46] Sara Sorribes Tormo 3-5 Mayar Sherif [66]
Tennis ITF - M25 Deauville - Doubles Hommes 0-0 Vatutin/Zgirovsky 7-5,1-1 Beauge/Bouquet
Tennis ITF - W75 Grado - Doubles Femmes 0-0 Anshba/Appleton 6-4,4-3 Podrez/Soboleva
Tennis ITF - W35 Santo Domingo 15-15 Noelia Z Melgar 5-4 Jada Bui
Tennis ITF - M25 Mataro A-40 [474] Miguel Damas 2-6,0-1 Nicola Kuhn [403]
Tennis Premier Padel - Mar Del Plata 40-15 Tapia/Coello 6-0,0-1 Leal/Campagnolo
Tennis ITF - M15 Kingston 0-30 Ryan Fishback 1-6,0-3 Dan Martin
Tennis ITF - M15 Kingston 0-0 Corey Craig 6-6 Andrew Fenty
Tennis ITF - W35 Santo Domingo 15-0 Bronte Murgett 6-3,2-2 Jessica Hinojosa Gomez
Tennis ITF - W35 Santo Domingo 40-40 Elsa Wan 6-3,3-5 Hiroko Kuwata
Tennis ITF - W15 Estepona - Doubles Femmes 8-4 Cabaj Awad/Weckerle 4-6,7-6,0-0 Aguirre/Stresnakova
Tennis ITF - W35 Santo Domingo 0-15 Katarina Kozarov 6-3,1-4 Mell E R Gonzalez
Tennis ITF - M15 Cervia 15-0 Carlo A Caniato 0-6,6-5 Samuele Pieri
Tennis ITF - M15 Brcko 40-15 Dusan Obradovic 6-4,3-6,1-2 Francesco Ferrari
Tennis ITF - M15 Brcko 0-0 Federico Campana 6-4,6-2 Gabriele Maria Noce
Tennis ITF - M15 Cervia 40-A Giuseppe La Vela 7-5,3-6,0-0 Niccolo Baroni
Tennis ATP - Lyon 15-15 [57] Pavel Kotov 7-6,6-7,3-4 Alexander Bublik [19]
Tennis WTA - Strasbourg 40-40 [50] Magda Linette 1-4 Madison Keys [16]
Tennis WTA - Strasbourg - Doubles Femmes 0-0 Fernandez/Routliffe 4-5 Chan/Wu
Courses hippiques Delaware Park 05/23 16:30 Course 1 Delaware Park View
Courses hippiques Limerick 05/23 16:25 Limerick (Course 1) View
Courses hippiques Lingfield 05/23 16:20 Lingfield (Course 6) View
Courses hippiques Catterick 05/23 16:15 Catterick (Course 7) View
Courses hippiques Chelmsford City 05/23 16:10 Chelmsford City View
Courses hippiques Laval 05/23 16:08 Laval (Course 4) View
Courses hippiques Longchamp 05/23 15:50 Longchamp (Course 4) View
Cricket États-Unis vs Bangladesh - 2e match Twenty20 05/23 15:00 États-Unis 105/3 Bangladesh
Cricket Angleterre - Femmes vs Pakistan - Femmes - 1er ODI 05/23 12:00 Angleterre - Femmes 243/9,31/0 Pakistan - Femmes
Courses de lévriers Kinsley 05/23 16:24 Kinsley (Course 10) View
Courses de lévriers Perry Barr 05/23 16:18 Perry Barr (Course 10) View
Courses de lévriers Limerick 05/23 16:14 Limerick (Course 10) View
Courses de lévriers Crayford 05/23 16:12 Crayford (Course 10) View
Courses de lévriers Suffolk Downs 05/23 16:03 Suffolk Downs (Course 9) View
Golf Charles Schwab Challenge 05/23 12:00 Charles Schwab Challenge View
Golf Soudal Open 05/23 05:30 Soudal Open View
Fléchettes Modus Super Series Champions Week 05/23 16:10 Ciaran Teehan Ciaran Teehan 4-1 Bradley Roes
Futsal Copa Libertadores 04:49 Panta NPA Walon 2-2 Independiente Barranquila
Futsal Copa Mundo - U21 05:58 Alma - U21 3-2 NY Equador - U21
Tennis de table Setka Cup Yaroslav Kovshun 0-0 Oleksandr Tymofeev
Tennis de table TT Elite Series Grzegorz Felkel 1-1 Josef Braun
Tennis de table TT Cup 11-3 Adam Kral 2-1 Martin Vodnansky
Tennis de table Setka Cup 8-11 Artem Yurkov 3-0 Maksym Mrykh
Tennis de table Setka Cup 11-9 Valerii Lukianevych 10-10 Valentyn Chumak
Tennis de table Setka Cup 8-11,11-1 Volodymyr Korobko 0-4 Volodymyr Ivasiv 1971
Tennis de table WTT Contender Rio XD 11-2,11-2 Kristian Karlsson/Kallberg 6-1 Yang/Chien
Tennis de table WTT Contender Rio XD 11-2,11-5 Tanaka/Nagasaki 0-0 Iizuka/Watanabe
Tennis de table WTT Contender Rio XD 9-11 Harimoto/Hayata 6-3 Chitale/Shah
Tennis de table Setka Cup 13-11,11-9 Yevhenii Honchar 11-6 Anton Tur
Tennis de table Setka Cup 10-12,7-11 Vadym Kononenko 8-6 Serhii Kiilo
Tennis de table République tchèque - Liga Pro 11-7,12-10 Vladan Brom 11-9 Ladislav Vosyka
Tennis de table WTT Contender Rio XD 4-11,11-9 Selvakumar/Desai 0-0 Cossio Aceves/Madrid
Tennis de table Challenger - Séries - TT 11-9,13-11 Mykhailo Mosiuk 0-0 Michael Engelhardt
Tennis de table République tchèque - Liga Pro 11-5,7-11,11-5 Jiri Ruzicka 4-2 Jiri Nesnera
Tennis de table TT Elite Series 8-11,5-11,11-6 Jakub Folwarski 0-1 Marcin Jadczyk
Tennis de table République tchèque - Liga Pro 11-8,8-11 Rene Kowal 5-2 Jonas Rak
Tennis de table République tchèque - Liga Pro 2-11,11-9,5-11,11-2 Michal Jezek 2-1 Matous Klimenta
Tennis de table Setka Cup 11-5,8-11,11-8,8-11 Serhii Chelpanov 2-3 Maksym Tytskyi
Tennis de table TT Cup 4-11,11-5,11-8,8-11 Jaroslav Sprongl 3-9 Vladimir Svoboda
Tennis de table TT Star Series 11-6,11-13,10-12 Jakub Kleprlik 0-1 Martin Baechler
Tennis de table TT Elite Series 11-5,12-14,11-9 Jakub Folwarski 0-0 Marcin Jadczyk
Badminton Austrian Open - Femmes - Qualif. 9-21 Leila Zarrouk 6-15 Prerana N. Shet
Badminton Austrian Open - Femmes - Qualif. Tzu-Yun Lin 21-21 Lucie Amiguet
Badminton Austrian Open - Qualif. 10-21,24-22 Justin Hoh 20-14 Bodhi Ratana Teja Gotama
Badminton Austrian Open - Femmes - Qualif. 8-21 Anja Strausak 4-15 Pei Yu Wang
Badminton Austrian Open - Femmes - Qualif. Margaux Lasis 14-13 Joanna Rudna
Badminton Austrian Open - Femmes - Qualif. 16-21,21-19 Nishka Sharma 8-11 Hrissha Dubey
Beach-volley BPT Futures Battapaglia 21-15 Ntallas/Chatzinikolaou 5-2 Ismail/Atef
Beach-volley Beach Pro Tour Espinho - Femmes 14-21 Pinheiro/Castro 0-0 Taina/Victoria
Beach-volley Beach Pro Tour Espinho - Femmes Stam/Schoon 12-17 Nuss/Kloth
Squash QSF 3 Doha 05/23 16:00 Tarek Momen 1-0 Aly Hussein
Squash Open de Manchester - Femmes 05/23 16:00 Saran Nghiem 10-9 Sarah-Jane Perry
Esports VALORANT - VCL EU - Nord 01:35 apinaorkesteri 4-2 Apeks
Esports LOL - LVP Superliga - Summer 10:44 Guasones 0-0 Ramboot Club
Esports CS2 - Appolo1 01:55 Preasy 0-0 Monte Gen
Esports LOL - LFL - Summer 07:42 Aegis 0-0 Solary
Esports LOL - Prime League - Summer 09:37 Schalke 04 Schalke 04 0-0 E WIE EINFACH E-SPORTS
Esports CS2 - ESEA Advanced 01:00 GamerLegion Academy 2-1 WOPA Esport
Esports VALORANT - VCL EU East 01:12 trashcan 6-2 Zero Tenacity
Esports CS2 - YGames Pro Series 02:02 Sinners 9-3 UNiTY
Esports CS2 - CCT Europe - Série 4 01:55 RUBY 0-0 Nexus Nexus
Esports CS2 - ESEA Advanced 01:55 Enterprise 14-16 1VICTOIRE
Esports CS2 - CCT Europe - Série 3 01:55 3DMAX 14-14 Zero Tenacity
Esports CS2 - CCT Global - Finales 00:31 Team Liquid Team Liquid 2-6 Eternal Fire